Salon Fırat

Salon Fırat 1

Salon Fırat 2

Salon Yekta

Haberler & Duyurular

No data available! Please check widget setting.

Kategoriler

  • Kategori yok

SALONLARIMIZDA; ses, ışık ve havalandırma sistemi, bilgisayar-internet bağlantısı, müzik yayını, yangın alarm sistemi, barkovizyon, perde, fotokopi, flip-chart, geniş fuaye alanı ve diğer toplantı olanakları sunulmaktadır.

Toplantınız boyunca Teknik Destek Servisi, size eşlik eden personelimiz ve size özel mönüler ile toplantılarınızın verimli geçmesi için en kusursuz hizmeti size sunuyoruz.

Ayrıca Ankara da ki en büyük Balo Salonlarından birine sahip olan otelimiz ile düğün, nişan, sünnet organizasyonları içinde çok özel mönüleri ve ikramları ile hizmetinizdeyiz.

SALON ÖZELLİKLERİMİZ

SALON FIRAT: 529 m²( -2 de ) 2 ye bölünebiliyor. Bölündüğünde 1 taraf 329 m² diğer taraf 200 m²

Teknolojik olarak her türlü donanıma sahip olan, açılır kapanır paravanla ikiye bölünebilen Salon Fırat her türlü ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun davet organizasyon, kokteyl ve konferanslarınızda konforun yanı sıra alacağınız üstün hizmet ile de yüzünüzde tebessüm bırakıyor.

Sınıf Düzeni : 350pax
Tiyatro Düzeni : 675 pax
Banket Düzeni : 450 pax

SALON YEKTA: 75 m² ( 5. katta gün ışığı alıyor – teraslı )

Gün ışığı alan Salon Yekta memnuniyetiniz için tasarlanmış şık bir mekan olup, Toplantılarınızdaki iletişimi daha da kolaylaştırmak için tüm teknolojik ekipmanlara sahiptir.

Sınıf Düzeni : 50 pax
Tiyatro Düzeni : 75 pax

SALON ÇANKAYA: 70 m² ( 5. katta gün ışığı alıyor – teraslı )

Gün ışığı alan Salon Çankaya çeşitli kokteyl organizasyonu ve toplantılarınız için teknoloji ve konforun estetik ile buluştuğu noktada sizlere kusursuz hizmet vermektedir.

Sınıf Düzeni : 80 pax
Tiyatro Düzeni : 55 pax